9 найкрутіших додатків, про які ви ніколи не чули

Є багато менш відомих, але дивовижних додатків, які чекають, щоб їх виявили і завантажили на наші мобільні пристрої.

Однак найкрутіші програми зазвичай бувають веселими, захоплюючими або унікально корисними. Після невеликого пошуку ми знайшли кілька додатків, які відображають деякі або все ті ж якості.


Ось наш список з дев'яти дійсно крутих додатків, про які ви ніколи не чули.

01

з 09

Центр програмування: навчіться кодувати у вільний час

Що нам подобається

  • Курси з програмування в додатку мають додаткову функцію перетворення тексту на мовлення, що забезпечує більш захоплюючий досвід.

Що нам не подобається

  • Якщо ви підете в середині уроку, прогрес, досягнутий на цьому уроці, буде втрачено.

Programming Hub - це відмінний додаток для тих, хто хоче вивчати мову програмування у своєму власному темпі. У вас є понад 20 мов програмування на вибір, включаючи HTML, Python, Java і C.


Programming Hub можна завантажити безкоштовно для пристроїв iOS і Android, але для передплати потрібні додаткові функції, такі як відсутність реклами, автономний режим і необмежений доступ до всіх курсів.

02

з 09

Stellarium Mobile Sky Map: досліджувати нічне небо

Що нам подобається

  • Режим перегляду забезпечує ілюстрації для кожної з міфічних істот, які представляє кожне сузір'я.

Що нам не подобається

  • Ви можете натиснути на зірки і планети, щоб отримати конкретну інформацію про них, але не з сузір'ями, що здається втраченою можливістю.

Додаток Stellarium Mobile Sky Map, що ідеально підходить для любителів астрономії, допоможе вам дослідити нічне небо, щоб дізнатися все про зірок, сузір'я і планети всього одним рухом і дотиком. Є навіть функція GPS, що дозволяє вам переміщатися по зірках, розмахуючи телефоном в різних напрямках.

Ви можете придбати додаток Stellarium Mobile Sky Map для пристроїв Android для пристроїв iOS і для них.


03

з 09

Adobe Spark Post: оживіть ваші пости в соціальних мережах

Що нам подобається

  • На вигляд нескінченна кількість професійно виглядаючих шаблонів дизайну і макетів на вибір.

Що нам не подобається

  • Редактор зображень має дуже маленький робочий простір, що займає приблизно половину екрану. Також немає способу збільшити зображення або їх частини під час редагування.

Adobe Spark Post - це програма для графічного дизайну з безліччю готових до використання, налаштованих шаблонів дизайну. Програма постачається з сімома параметрами налаштування, включаючи фільтри зображень, зміна розміру, зміна кольору за допомогою різних палітр кольорів та параметрів макета. Adobe Spark Post також пропонує доступ до великої колекції безкоштовних стокових фотографій для використання в додатку.


Створюючи бажане зображення, ви можете зберегти його, поділитися ним у соціальних мережах, надіслати електронною поштою або надіслати текстове повідомлення. Його можна завантажити і використовувати на мобільних пристроях Android і iOS.

04

з 09

Wysa: поговоріть з цим Chatbot про свої почуття

Що нам подобається

  • Рекомендовані інструменти самообслуговування включають коротке пояснення науки про ефективність кожного з них, перш ніж почати вправу.

Що нам не подобається


  • Хоча інтерфейс простий у використанні, програма завантажується з деякими функціями.

Wysa - чатбот у формі пінгвіна, який слухає ваші розмови про ваші почуття. Потім він пропонує поради щодо психічного здоров'я, поради щодо самообслуговування та вправи на основі питань, які ви обговорювали з ним.

Wysa пропонує своїм користувачам широкий спектр методів подолання труднощів, таких як медитація, йога і дихальні вправи, а також поради щодо поліпшення сну. Wysa також допомагає вам обговорити ваші проблеми і проблеми, використовуючи інструменти для розмовного коучингу, щоб спонукати вас аналізувати і організовувати свої думки.

Хоча Wysa можна безкоштовно використовувати і завантажувати як на пристроях Android, так і на iOS, ви можете отримати додаткову допомогу від Wysa Coach з платною підпискою.

05

з 09


DreamLab: допоможіть з дослідженнями раку, поки ви спите

Що нам подобається

  • Хоча програма використовує ваші дані для виконання своїх завдань, ви можете контролювати обсяг даних, які DreamLab використовує в місяць, встановивши обмеження в налаштуваннях програми.

Що нам не подобається

  • Деякі користувачі повідомляли, що тривале використання програми призводило до того, що їхні мобільні пристрої трохи перегрівалися.

DreamLab допомагає неймовірно важливій причині: пошуку ліків від раку.

DreamLab підтримує дослідження раку, дозволяючи вашому телефону допомогти в проведенні дослідження. Завдяки використанню обчислювальної потужності вашого телефону для обробки розрахунків для проекту з дослідження раку, дослідження прискорюються, наближаючи світ до лікування і кращого лікування раку; і все це робиться, поки ваш телефон заряджається.

Як тільки розрахунки вашого телефону завершені, дані відправляються назад в Інститут медичних досліджень Гарвана. DreamLab безкоштовна для використання і завантаження на пристроях

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND