Як керувати контактами в адресній книзі iPhone

Деякі люди використовують адресну книгу контактів iPhone як мінімум - ім'я і номер телефону. Інші люди запаковують додаток Контакти з тоннами контактної інформації. Від телефонних номерів і поштових адрес до адрес електронної пошти і відображених імен миттєвих повідомлень - є багато інформації для управління. Додаток Контакти не викликає труднощів, хоча деякі його функції менш відомі, ніж інші.

Інформація в цій статті відноситься до програми «Контакти» на iPhone під управлінням iOS 8 - iOS 12.


Додаток «Контакти», вбудований в iOS, містить ту ж інформацію, що і значок «Контакти» в додатку «Телефон». Будь-які зміни, внесені вами в контакт в будь-якому місці, відображаються в обох місцях. Якщо ви синхронізуєте свій iPhone з іншими пристроями за допомогою iCloud, зміни, внесені в запис «Контакти», синхронізуються з усіма іншими пристроями, що увійшли в той же обліковий запис.

Як додати контакти на iPhone

Незалежно від того, чи ви додаєте контакт, торкнувшись програми «Контакти» або вибравши значок «Контакти» в додатку «Телефон», метод один і той же, і інформація відображається в обох місцях.

Щоб додати контакти за допомогою значка «Контакти» у програмі «Телефон», виконайте наступні дії: Щоб додати інформацію безпосередньо до програми «Контакти», відкрийте цю програму і перейдіть до кроку 3.

 1. Натисніть «Телефон», щоб запустити його.
 2. Клацніть значок «Контакти» внизу екрана.
 3. Натисніть піктограму + у верхньому правому куті, щоб відкрити новий порожній екран контактів.
 4. Натисніть кожне поле, до якого ви бажаєте додати інформацію, починаючи з імені та прізвища. Якщо ви це зробите, клавіатура з'явиться в нижній частині екрана. Прокрутіть додаткові поля і додайте будь-яку наявну інформацію про людину.
 5. Коли ви закінчите створення контакту, натисніть кнопку «Готово» у верхній частині екрана, щоб зберегти новий контакт.

Інформація про поля контактів

Деякі з різних полів, які ви можете використовувати на екрані введення контакту, знайомі, що може вас здивувати:

 • Додати телефон. Під час натискання Додати телефон ви можете не тільки додати номер телефону, але й вказати, чи є номер мобільним телефоном, факсом, пейджером, додавальним номером або іншим типом номера, наприклад робочим або домашній номер. Це корисно для контактів, для яких у вас є кілька номерів.
 • Додати електронну пошту: Як і у випадку з телефонними номерами, ви можете зберігати кілька адрес електронної пошти для кожного контакту і призначати їх як домашній, робочий, iCloud або інший. Ви також можете застосувати власну мітку до поля електронної пошти.
 • Мелодія дзвінка. Призначте певну мелодію дзвінка абонентам, щоб ви знали, коли вони дзвонять.
 • Текстовий тональний сигнал: призначте певний сигнал тривоги для повідомлень людини, щоб ви знали, коли вони пишуть вам.
 • Додати адресу URL: введіть URL для домашньої сторінки контакту, вдома, на роботі або на іншому веб-сайті.
 • Додати адресу: введіть домашню, робочу або іншу адресу контакту тут.
 • Додати день народження: додайте дату народження контакту тут. Типовий знайомий календар, швидше за все, найкращий вибір, але ви можете вибрати китайський, іврит або ісламський календар.
 • Додати дату: натисніть «Додати дату», щоб додати дату річниці або іншу важливу дату, пов'язану з контактом, який ви не хочете забути.
 • Додати зв'язану назву: Якщо контакт пов "язаний з вами, наприклад, з вашою сестрою або двоюрідним братом, натисніть кнопку Додати зв" язане ім "я і оберіть відношення. Це дозволяє вам сказати Сірі подзвонити мамі або менеджеру, і Сірі точно знає, кому дзвонити.
 • Соціальний профіль. Щоб вказати ім'я вашого контакту в Твіттері, обліковий запис Facebook або дані інших сайтів соціальних мереж, заповніть цей розділ, щоб спростити контакт і обмін через соціальні мережі.
 • Додати миттєве повідомлення: у цьому полі буде показано ваші Skype, Facebook Messenger та інші популярні програми для обміну повідомленнями.
 • Примітки: Як це не звучить, це місце, де можна робити замітки про контакт.
 • Додати поле: Це поле дає вам можливість додати налаштовуване поле з довгого списку речень, включаючи вимову, дівоче прізвище, псевдонім, посаду та інші.

Як додати фотографії до контактів

Адресна книга раніше була набором імен, адрес і телефонних номерів. В епоху смартфонів адресна книга містить не тільки більше інформації, а й фотографії кожної людини.

Призначення зображень людям в Контактах вашого iPhone означає, що фотографії їх усміхнених осіб з'являються разом з будь-якими електронними листами, які ви отримуєте від них, і на екрані вашого iPhone, коли вони дзвонять або FaceTime вам. Наявність цих фотографій робить використання вашого iPhone більш наочним і приємним.


Щоб додати фотографії до контактів, виконайте такі дії:

 1. Клацніть «Контакти» на головному екрані iPhone або значок «Контакти» внизу програми «Телефон».
 2. Знайдіть назву контакту, до якого хочете додати фотографію, і торкніться її.
 3. Якщо ви додаєте фотографію до існуючого контакту, натисніть кнопку «Змінити» у верхньому правому куті.
 4. Натисніть кнопку «Додати фотографію» у верхньому лівому куті (або «Змінити», якщо ви замінюєте існуючу фотографію).
 5. У меню, яке з'являється внизу екрану, клацніть «Зняти фотографію», щоб створити нову фотографію за допомогою камери iPhone, або виберіть «Фото» <

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND