Один дома был бы 6-минутным коротким сегодня.

Я лох за хороший святковий фільм. Навіть погані ознаки іноді прийнятні, як теплий, несмачний білий хліб холодної зимової ночі.

Один вдома і Один вдома 2: Загублений у Нью - Йорку різні, звичайно. Ці дві розповіді про одного і того ж дратівливого, але в той же час чарівного хлопчика, якого залишають на самоті в двох послідовних різдвяних поїздках на канікули, являють собою ідеальне святкове тісто з суміші гумору, фарсу, настрою і обожнювання, все спечене до досконалості і посипане святковим ура.


Я намагаюся зловити хоча б одного Home Alone (не дивлюся Home Alone 3, 4 або execrable Home Alone:  Holiday Heist) кожен сезон свят, і тепер, за допомогою Disney +, я можу дивитися їх в будь-який час і в будь-якому місці.

Цим культовим фільмам зараз виповнюється 30 років, і, очевидно, вони передують більшості наших заповітних сучасних мобільних і постійно підключених технологій.

Мені спало на думку, що, якщо Home Alone були зроблені сьогодні, це було б 6-хвилинним коротким. Жменька легкодоступних технологій і нинішні культурні реалії в найкоротші терміни обірвали б ускладнення Кевіна Маккалістера:

  • Смартфони
  • Інтернет
  • Знайди мій
  • GPS
  • Bluetooth-теги
  • Веб-камери
  • Хмарні системи безпеки
  • Відео-виклик
  • Мобільні платіжні системи
  • Масова охорона аеропорту

У 2019 році і в осяжному майбутньому ти ніколи не будеш вдома один.

Подзвони Кевіну

Вся передумова Home Alone заснована на людині, що володіє свободою волі і свободою залишатися непоміченою, принаймні, двома дорослими і п'ятьма (або більше) старшими дітьми. Звичайно, фільм завжди простягався за межі правдоподібності, але майже вся ця еластичність сьогодні зникла.

Існує невелика ймовірність того, що сучасний восьмирічний МакКаллістер може не мати смартфона в 2019 році. Дослідження 2016 року показало, що середній вік дитини, яка отримує свій перший мобільний телефон, становить 10,3 року. У цьому випадку Кевін МакКаллістер у «Домашній самоті 1» і «Домашній самоті 2», який з'явився в кінотеатрах 1992 року, але відбувається через рік після подій першого фільму, може не мати смартфона на ньому в жодній зі своїх пригод.


Дивіться на Кевіна

У першому фільмі, однак, МакКаллістер рідко виходить за межі свого будинку в Чикаго, штат Іллінойс. А в будинку 2019 року буде хоча б один розумний пристрій. Дослідження, проведене в 2018 році, показало, що 53 мільйони американців володіють як мінімум одним розумним оратором. Оскільки ми наближаємося до 2020 року, у них буде ще більше, і деякі з цих ораторів, ймовірно, будуть мати екран і, так, можливість виклику.

Як тільки батьки Кевіна, Кейт і Пітер, зрозуміли, що він пропав, вони б взяли свій мобільний телефон (або будь-яку з трубок своїх дітей-підлітків) і спробували б зателефонувати Кевіну, використовуючи, можливо, функцію Amazon Echo Show, який дозволяє вам зателефонувати і побачити розпливчасте зображення будинку до того, як одержувач виклику прийме виклик і включить повну камеру свого eow. Маккалістери бачать, що їхній син все ще вдома з лосьйоном після гоління на обличчі, і обертаються, щоб зловити його.

Фільм закінчується приблизно через 10 хвилин.

Стережися Кевіна

Припустимо, з якоїсь причини всі телефони McCallister мертві, і жоден незнайомець не хоче дозволити божевільним батькам використовувати їх телефон. Я знаю, що цього ніколи не станеться, але, припустимо, так і було, Кевін один вдома, а «Мокрі бандити» Марв і Гаррі збираються спробувати пограбувати його будинок.

По-перше, шахраї повинні полотнати місце. В оригінальному фільмі Гаррі зображує з себе поліцейського і йде в будинок. У 2019 році він зіткнувся б з відеодомофоном Ring і містер Маккалістер попросив показати своє посвідчення особи камері.

Фільм закінчується через 8 хвилин.

Можливо, McCallisters не турбувалися про відеодомофон, але вони могли б інвестувати в популярну інтелектуальну систему домашньої безпеки, яка може включати зовнішні веб-камери, підключені до хмари детектори відкриття вікон і дверей, а також зручні програми, що попереджають кожного одиночний рух і вторгнення.


Фільм завжди виходив за рамки правдоподібності, але значною мірою вся ця еластичність сьогодні зникла.

Вхід у підвал Nest Outdoor Cam зловив би захоплююче, що обмежує людську витривалість падіння Марва за задні двері підвалу, а інша камера могла б відобразити Гаррі, що палить руку на дверній ручці вхідних дверей. Ці оповіщення були б відправлені безпосередньо забулим МакКаллістерам.

Фільм закінчується через 1 годину 17 хвилин.

Повідомлення Кевіна

Kevin’s family was in a mad rush to make the flight. So, it’s possible they could’ve outrun every single alert and been airborne long before Kevin fully engaged with his tormentors. In 2019, at least one McCallister would’ve paid for inflight Wi-Fi, which means an alert or two would’ve made its way through. Kate McCallister would’ve used something as simple as Facebook Messenger and maybe a still-on and logged on laptop to contact Kevin directly and alert the local authorities.


Movie ends at 19 minutes.

Tag Kevin

It’s more likely though, that Kevin’s family would’ve put a Bluetooth tag, perhaps a Tile, on the backpack of every under-10-

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND