Як працює членство на каналі YouTube?

Членство в YouTube - це можливість для шанувальників підтримувати свої улюблені канали YouTube, здійснюючи автоматичні щомісячні пожертви. Їх головна мета - надати фінансову допомогу YouTubers і допомогти їм робити відео на повну ставку. Крім того, учасники отримують такі переваги, як доступ до публікацій тільки для учасників та ексклюзивні смайлики для використання в живих чатах YouTube.

Членство в YouTube відрізняється від передплати YouTube. Підписка на YouTuber - це простий, автоматизований спосіб додавання нових відео з каналу до вашого каналу. Це абсолютно безкоштовно і схоже на те, що ви підписані на Twitter або Instagram. Ви можете бути підписувачем і учасником одночасно.


Які канали YouTube мають членство?

Функція членства в YouTube доступна не для всіх каналів. Щоб отримати доступ, канал повинен бути вже в партнерській програмі YouTube, мати понад 30 000 підписників і не мати жодних порушень політики.

Політичні удари, як правило, наносяться на канали YouTube, коли вони порушують закон про авторське право, розміщують неприйнятний контент або беруть участь у залякуванні або переслідуванні в Інтернеті.

Членство в YouTube обмежено певними регіонами і має бути вручну включено власником каналу, як тільки вони отримають право. Це суто додаткова функція.

Як я можу дізнатися, чи використовує канал YouTube членство?

Найпростіший спосіб дізнатися, чи використовує канал YouTube функцію «Членство», - це натиснути кнопку «Приєднатися» на своєму основному каналі або під будь-яким його відео. В обох випадках кнопка «Приєднатися» знаходиться ліворуч від кнопки «Підписатися» або «Підписка».

Кнопку приєднання до членства в YouTube не видно на смартфонах.

Скільки коштує членство на YouTube?

Все членство на YouTube коштує $4,99. Вони можуть бути підвищені до більш високих рівнів, і кожен рівень має свою ціну і свої привілеї. Перки складаються в міру того, як ви піднімаєтеся на кожен рівень, тобто, якщо ви приєднуєтеся до найдорожчого рівня, ви отримуєте доступ до привілеїв всіх більш низьких рівнів.


За кожну оплату членства в YouTube власник каналу отримує 70% коштів, а YouTube - 30%. Цей розрахунок зроблено після застосування вартості податків, тому YouTuber, ймовірно, отримає трохи менше, ніж очікувані $3,49.

YouTube покриває всі пов'язані з транзакціями витрати, тому ці збори, якими б великими вони не були, не віднімаються з вашого щомісячного платежу або грошей з YouTuber.

Що отримують учасники каналу YouTube?

Нагороди або пільги за оплату членського внеску на каналі YouTube варіюються від каналу до каналу, хоча багато хто пропонує деякі загальні переваги, в тому числі:

  • Член ексклюзивних повідомлення: Багато каналів пишуть спеціальні повідомлення для своїх членів. Вони відображаються на вкладці Спільнота на сторінці каналу і у вашому основному фіді. Ці повідомлення доступні тільки для платних користувачів і, як правило, дають уявлення про виробництво відео або особистого життя YouTuber.
  • Значки лояльності. Це невеликі зображення, які з'являються поруч з вашим ім'ям користувача YouTube при написанні коментаря або участі в живому чаті. Вони можуть допомогти вам виділитися з натовпу, але також спосіб просування каналу.
  • Ексклюзивні смайлики: деякі канали YouTube пропонують учасникам особливі смайлики, які вони можуть використовувати в додатку і на сайті YouTube. Як і значки лояльності, вони, як правило, містять унікальні твори мистецтва, які не можна знайти де-небудь ще, і вони іноді включають людей або фрази, відомі аудиторії конкретного каналу YouTube. Наприклад, канал Філіпа ДеФранка часто використовує слово «вау» в заголовках відео на YouTube, тому одним з його смайликів є стилізована графіка слова. Ці спеціальні смайлики на YouTube по суті ті ж, що й емоції Twitch.

Як приєднатися до членства в YouTube

Підтримка вашого улюбленого каналу за допомогою членства на YouTube дуже проста. Ось як це зробити:

  1. Відвідайте канал, який ви бажаєте підтримати, і натисніть кнопку «Приєднатися».
  2. З'являється невелика інформаційна панель, що показує щомісячну плату і пільги членства.

Хоча щомісячна плата в США становить 4,99 дол. США, цей ціновий показник використовується для визначення вартості членства на YouTube в інших валютах у різних регіонах. Це не пряме звернення. Наприклад, в Австралії вартість членства на YouTube становить 5,99 австралійських доларів. На цій сторінці автоматично відображається ціна вашого регіону, тому вам не потрібно перераховувати вартість самостійно.

  1. Виберіть Приєднатися.
  2. Заповніть дані своєї кредитної картки. Якщо ви хочете сплатити за допомогою PayPal, ви можете обрати цей варіант оплати зі спадного меню.

Якщо ви раніше використовували кредитну картку для передплати на YouTube Premium або здійснення іншої покупки на YouTube, ваша платіжна інформація попередньо завантажена.

  1. Виберіть Купити. Після завершення транзакції ви повинні побачити вітальне оголошення.

Коли я отримаю плату за членство на YouTube?

Ви повинні зробити перший платіж за членство на YouTube негайно. Ви будете платити щомісячну плату в той же день кожен місяць після цього.


Наприклад, якщо ви почали підписку на членство YouTube 20 лютого, з цієї дати вам відразу ж нараховується плата. Ваш другий платіж буде зроблений 20 березня, третій - 20 квітня і т. д.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND